TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
31 Eki

Suit Otelde Konaklama

İstanbul’a gelecek ve konaklamak için firmada karar veremiyorsanız, sizler için teknolojik olanaklardan yararlanarak en güzel imkanların sunulduğu otelimizi tercih edebilirsiniz. Bakırköy suit otelleri arasında pek çok ziyaretçi tarafından bilinmektedir. Gönlünüz rahat olacak şekilde temiz bir ortamda konaklamak tercihiz ise başka otel aramanıza gerek yoktur. Bu güne kadar ağırladığımız tüm ziyaretçilerimiz memnun olarak firmamızdan ayrılmışlar ve yakınlarına tavsiye etmişlerdir. Bu başarının devamını getirmek ve her geçen gün müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için çalışan personellerimiz sayesinde hizmette sınır tanımayan otelimiz, İstanbul ziyaretlerinizde tek tercih edeceğiniz otel haline gelecektir.

Evli çiftlerin balayı kutlamalarında tercih edebilecekleri güzellikte Bakırköy ucuz suit otel odalarımız, ailenizle sessiz sakin bir ortamda konaklayacağınız ve iş arkadaşlarınızla kalmak isteyeceğiniz rahatlıkta odalarımız bulunmaktadır. Otelimizin odaları kişilerin tercihlerine uygun olacak şekilde çeşitliliğe sahiptir. Tek kişilik odalarımız da mevcutken, aile bireylerinizle aynı odayı paylaşmak istediğinizde de otel odalarımız oldukça uygundur. Geniş odalarımız ile kendinizi bir odada gibi değil kendi evinizde dolaşıyor gibi rahat hissedeceksiniz. Misafirliğinizi unutacak otelimizin sıcakkanlı personelleri sayesinde burayı benimseyeceksiniz. Otelimiz her an rahat olmanız için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Müşterilerimizin dışarıdan da yemek söyleyebildikleri otelimiz, mutfak konusunda da etkilidir. Aşçılarımız özel olarak yöresel yemekler, modern yemekler yapmaktadırlar. Yemeklerimiz günlük olarak yapılmaktadır. Bir gün öncesinden bekletilmiş yemek bulmanız mümkün değildir. Bu yüzden rahatlıkla yemek çeşitlerimizden de tercih edebilirsiniz.

Yerli turistlerimiz kadar yabancı turistlere de hizmet veren firmamız, her kesimden insanlara aynı yüksek kalitesiyle konaklama olanağı sunmaktadır. Airport hotel İstanbul olarak, havaalanına yakınlığımız ile de seyahatiniz sonrasında kendinizi hemen odanıza atarak dinlenebileceksiniz. Havaalanı oteli olarak da adlandırabileceğiniz otelimiz, Bakırköy’ün tüm güzelliklerine kısa sürede ulaşabileceğiniz bir yerde bulunmaktadır. Gözü kapalı güvenerek tercih edeceğiniz otelimizde rahat etmemeniz mümkün değildir. Odanızın banyosunda duş jeli, şampuan, havlu, sabun, diş macunu gibi temizlik ürünleri de her an bulunmakta, biten ürünler yenileriyle her gün değiştirilmektedir. Odanızın temizliği ise temizlik personellerimize aittir. Günün belirli saatlerinde odanızda bulunmadığınızda temizlik personellerimiz odanızı toplamakta ve temizlemektedir.

Bakirkoy-Ucuz-Otel-Luks

Tercih edeceğiniz odalarımızda rahat ve konforlu konaklayabilmeniz için yataklarımız her yıl değiştirilmekte ve konforlu yataklar tercih edilmektedir. Odanızda bulunan telefon ile bir ihtiyacınız olduğunda bizleri arayabilmekte ve isteğinizin yerine getirilmesini sağlayabilmektesiniz. Odanıza sıcak soğuk içecek isteyebildiğiniz gibi, mini barda bulunan içeceklerden de tüketebilmektesiniz. Odalarımızda fincan takımları, çay setleri, kahve bulunmaktadır. İstediğiniz zaman kendiniz de sıcak içecekler yaparak içebilmektesiniz. Otelimiz Bakırköy’de bulunan oteller arasında en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Bakırköy Otel firmamızın internet sitesini ziyaret ederek odalarımızın görsellerini inceleyebilirsiniz. Açık adresimiz ve sunduğumuz imkanlar da internet sitemizde açık bir şekilde paylaşılmaktadır. Karar vermenizde web sitemiz oldukça etkili olacaktır.

 

Leave a Reply