TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
30 Haz

Otellerde Konaklama Deneyimi

 

Bakırköyde yeni açılmış, henüz daha misafirlerini yeni-yeni almaya başlayan Nisans Otel‘i tanıtacağım. Otelimizde üç çeşit farklı oda tipi mevcuttur. Odalarımızda temel olarak çift kişilik yatak, mini-bar, televizyon, klima ve banyo bulunmaktadır. Bakırköy Otelimiz de Personellerimiz son derece güler yüzlü ve misafirlerine en güzel ve hoş bir şekilde yardım etmeye meyillilerdir. Bell-Boy’undan kat görevlesine tüm personellerimiz sizlere konaklama sırasında ellerinden gelen her türlü yardımı yapmaya özen göstermektedirler. Odalarımız hakkında internet sayfamızdan bilgi alabilirsiniz veya iletişim bölümündeki telefon numaramızdan  Resepsiyon bölümümüze bağlanarak yetkili personelimizle görüşebilirsiniz. Otelimiz’in restoranında kahvaltı ve yemek saatlerinde misafirlerimizin rahat edebileceği bir saatte ayarlanmıştır.

BAKIRKÖY OTELLERİ ARASINDA ÖNCÜLÜĞÜNÜ SÜRDÜREN NİSANS OTEL BAŞARILARI!..

Bakırköy Suit Otel Odalarımız hakkında, otelimiz hakkında booking sayfalarında veya internet sayfamızda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Her odamız güney tarafına bakmaktadır. Otelimizin yakın bölgesinde 2 adet Bakırköyün büyük alış-veriş merkezi bulunmaktadır. Bu iki alış-veriş merkezinden alış-verişinizi yapıp 5 dakika sonra otelimizde güzel bir şekilde çay ve kahve içerek dinlene bilirsiniz. Bakırköy Otelimizde çeşitli aktiviteler de yapılmaktadır.Örneğin yakın zamanda yapılacak olan otelimizde sıra geceleri projesi gündemdedir. Misafirlerimizi hem konaklama açısından hem de eğlence açısından olabildiğince memnun etmeye özen göstermekteyiz.

4 Yıldızlı Bakırköy Otellerinde konaklama imkanına sahip olmanız için bir çok sebep bulunmaktadır. Uygun fiyat garantisiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Yılların tecrübesi uzman kadrolarımız ile %100 başarılı bir şekilde siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyarız. Bir çok misafirimizin çevresinde bulunduğu tavsiyeler üzerine de gelen ziyaretçilerimiz tamamen memnun bir şekilde ayrıldıklarını görmek bizlerin de emeğimizin karşılığını aldığımızı düşündürmektedir. Sizleri de bakırköy otellerimiz de bekliyoruz..

Leave a Reply

Hızlı Arama