TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Lüks Otel Hizmetleri.

Lüks bir otel de konaklama deneyimini yaşayın!.
24 Tem

Otelinizde Lüksü Yaşayın

İstanbul’da, Avrupa yakasında, konaklama sektöründe öncü olan Bakırköy Otelleri kusursuz hizmet anlayışı ile müşterilerini memnun etmekte. Hepimiz konaklamak istediğimiz yerin rahat, konforlu ve nezih olmasını öncelikli olarak isteriz. Hiç kaçınılmazdır ki bu tarz konaklama yerlerini bulmakta biraz zordur ama Bakırköy Otel sizin için de doğru bir adres olacaktır. Nezih bir semtte kendinizi hiç şüphesiz evinizin rahatlığın da hissedebilirsiniz. Profesyonel çalışma kadrosu ile üstün hizmetler verip, gösterdikleri ilgi ile kendinizi değerli hissetmenizi sağlar.

Bakırköy Suit Otel kurumsal hizmet yapısı ve profesyonel çalışma kadrosu ile seçkin ve ekonomik fırsatlar sunar. Bütün odaları konforlu ve lüks bir şekil de dizayn edilerek siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bünyesin de 1 + 1 ve 2 + 1 suit odalar vardır. Bakırköy Otelleri 3 yıldız olarak da hizmet vermektedir. Ferah ve geniş odaları yaşam alanlarınızın kalitesine kalite katmaktadır. Kahvaltı servisi ve mini – bar hizmeti ile ister oda da ister lobide kahvaltı edebilirsiniz. Kahvaltı salonun da alanın da uzman görevliler bulunmaktadır. Bakırköy Otel Birçok kahvaltı çeşitleri ve içecekler her gün büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetlerini her zaman ilk öncelikleridir.

Siz de nezih bir ortam da rahat, konforlu ve lüks bir konaklama hizmeti almak için Bakırköy otellerini tercih edebilirsiniz. Size kendinizi çok iyi hissettirecek ilgi ve alakaları kendinizi evinizin de ötesin de bir rahatlıkta hissettirecektir. Üstelik bütün bunları cazip fiyatlar sunarak yapmaktadır. Bakırköy Suit Otelimiz Her bütçeye uygun hizmet vermektedir. Sizler de gerçek konforu ve rahatlığı tatmak için konaklamak istediğiniz de Bakırköy Otellerini tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply