TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Otel Rezervasyonları.

Otel rezervasyon hizmetimizden bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.
9 Ağu

Otel Rezervasyon Hizmetleri

Günümüzde gelişen imkânlardan her alanda faydalan bireyler, her yeniliği ve eşlik eden konforu yaşamlarına yansıttıkları gibi, ihtiyaç paralelinde bakırköy suit otelimiz de konaklamak zorunda kaldıkları ortamlarda da yer almasını istemektedir. Bu istekler doğrusunda sektörde yer alan oteller her şehirde yer alarak bireylere hizmet sunmaktadır. İstanbul’un en çok ziyaret edilen gözde semtlerinden bir olan Bakırköy konumunda konaklama ihtiyaçlarına kusursuz hizmet ilkesiyle cevap sunan Nisans Hotel, İstanbul’un görkemini modern dizayn şekli kadar konforuyla da konuklarının yaşamasını sağlamaktadır. Bakırköy Otel bireylere özel olma vasfını otele ulaşma noktasında yaşatmaya başlayarak, ücretsiz havaalanından otele kadar eşlik etmektedir.

Bakırköy Otelleri öncülüğünü üstlenen Nisans Hotel modern dizayn edilmiş stüdyo süit odaları dışında 2+1 süit oları ile 1+1 süit odaları ve 3+1 süit odalarıyla 3+2 süit odaları şeklinde birey farklılıklarını önemseyen bir oda kapasitesini sunmaktadır. Odalarda yer alan ücretsiz internet kullanımı dışında kusursuz manzara eşliğinde elde edilmek istenilen oda rahatlığını, birinci sınıf mobilyalarla sunulan renk bütünlüğünde huzurun sıkıntılardan uzak, nezih ortam hissiyle sonuna kadar hissedilmesini sağlamaktadır. Bakırköy Suit Otel kapsamlı sunduğu oda hizmetinde, güler yüzlü personellerinin kusursuz deneyimleriyle oda servisi hizmetini sunduğu gibi 24 saat her soruna çözümcül olanaklar sağlayarak konforun gücünü maksimum düzeyde konuklarına hissettirmektedir. Bakırköy Otelleri 3 Yıldız odalarında yer alan modern yatak ve mobilyalar dışında bulunan banyo kullanımında her ihtiyacın karşılanmasını eksiksiz malzemelerle sağlarken, kalite anlayışını yaşatan temizlik hijyen olanaklarını da düzenli periyotta gerçekleştirmektedir.

Bakırköy Otelleri 4 Yıldız farkını ücretsiz kahvaltı olanaklarıyla konuklarına yaşatan Nisans Hotel, lobi dışında konukların odalarında kahvaltı keyfini görkemli masalar eşliğinde yapmasına olanak sağlamaktadır. Odalarda elde edilmek istenilen dinlenme isteklerinde yer alan Tv ihtiyaçlarına otel, LCD Tv ve uydu yayınlarıyla cevap sunarken gerek duyulan buzdolabı ve klima imkânlarını da konuklarına kusursuz bir kalitede sunmaktadır. Bakırköy Otelleri 5 Yıldız avantajlarını konuklara merkezde olma özelliğiyle her alana kolay ulaşım dışında otopark bulma pratikliğini de sunarak, Bakırköy semtinin her özelliğinin elde edilmesini sağlamaktadır.

Leave a Reply