TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
4 Eki

İstanbulda Suit Oteller

Özellikle yaz aylarında çeşitli kampanyalarla müşteri ağını genişletmek isteyen oteller, erken rezervasyon, ücretsiz kahvaltı ve akşam yemeği gibi hizmetler sunmaktadır. Bunların yanı sıra bazı otel firmaları, internet üzerinden yapılan rezervasyonlarda kredi kartına taksit imkanı, 4 veya 5 günden fazla konaklamalarda uygun fiyatlar gibi kampanyalar da sunmaktadır. Bir seyahat sonrasında otellerde konaklamayı planlıyorsanız, otel firmalarının bu kampanyalarını takip ederek daha uygun fiyatlarda daha iyi hizmet satın alabilirsiniz. Bu kampanyaları otellerin web siteleri üzerinden takip etme şansınız bulunmaktadır. Bazı otel firmaları, rezervasyonlarda sonra satma işlemini, müşteriler otele geldikten sonra da gerçekleştirebilmektedir. Planlı tatillerinizde ve seyahatlerinizde erken rezervasyon yaptırarak hem uygun fiyatlarda konaklama şansını yakalayabilir, hem de ekstra hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İstanbul gibi büyük şehirlerde oteller tercih edilirken öncelikle bulunduğu konuma dikkat edilir. Bunun yanı sıra otelin verdiği hizmetler ve havaalanına yakın olup olmamasına dikkat edilir. Bakırköy Nisans hotel İstanbul’da bulunmaktadır. Bakırköy gibi hem merkezi hem de ulaşım yönünden oldukça ideal bir semttir.

nisans-hotelde-kahvalti-keyfi

Bakırköy Oteller tercih edilirken öncelikle verdiği hizmetlere ve fiyatına bakılır. Bunların yanı sıra otelin bulunduğu konumda tercih edilmesindeki önemli bir etmendir. Otellerde verilen bazı ücretsiz hizmetler: kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, sınırsız mutfak ve bar, sınırsız meşrubat, 24 saat oda servisi, ücretsiz sabah kahvaltısı gibi hizmetlerdir. Bir de her şey dahil oteller vardır. Bu otellerde istediğiniz tüm hizmetlerden fiyata dahil olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca soysal aktiviteler, etkinlikler, konserler gibi faaliyetler de her şey dahil fiyatın içerisindedir. Her şey dahil oteller, genellikle 4 ve 5 yıldızlı otellerdir.

nisans-hotel-bakirkoy-meydanda

Bu oteller daha çok tatil yörelerinde bulunan otellerdir. Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Didim, Marmaris, Alaçatı, Edremit, Antalya, Kemer gibi tatil merkezlerinde bulunan ve yaz aylarında rağbet edilen otellerde her şey dahil özelliğini bulmak mümkündür. Günümüzde otelleri tercih ederek konforlu ve rahat bir konaklama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Son yıllarda rövaşta olan otel seçeneklerinden birisi de suit otellerdir. Suit oteller, tek bir salonu birçok yatak odasına birbirine bağlamaktadır. Kalabalık aile grupları ve arkadaş grupları için Bakırköy suit oteller odlukça ideal ve konforlu otellerdir. Bunların yanı sıra Bakırköy’de bulunan oteller, sahil otelleri olarak da adlandırılmaktadır Sahil otellerinde canınız sıkıldığı an 5 dakika kadar yürüme mesafesinde yer alan sahile inebilir, akşam yemeklerini gün batımını izleyerek restoranlarda yiyebilirsiniz.

Sınırsız hizmet alabileceğiniz oteller, genellikle 4 ve 5 yıldızlı otellerde verilen her şey dahil hizmetlerdir.Bu hizmetlerin içerisinde sabah kahvaltısı, akşam yemeği, kablosuz internet bağlantısı, sosyal aktiviteler, ücretsiz sınırsız içecek, sınırsız bar gibi çeşitli hizmetlerdir. Ancak her şey dahil otellerin fiyatları, tahmin edildiği üzere biraz pahalıdır. İstanbul’da ucuz otel arayanlar, bu hizmetin dışında yer alan oteller arasında seçimlerini gerçekleştirmelidir.

Leave a Reply