TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

2+1 Daire Tipi

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Guests

2+1 Daire Tipi

YatakÇift Kişilik
Kişi Sayısı3
Oda KahvaltıVar
Wifi-İnternet7/24
Uydu YayınıVar
Merkezi KonumEvet

Bakırköy gezilmesi gereken güzel semtlerden birisidir. İstanbul da çokça ziyaret ettiğimiz avrupa yakasında bilindik nezih bir bölgedir.

İnsanların ziyaret amaçlı geldiklerin de veya iş sebebiyle uzun süre kalmaları gerektiğin de bütçelerine uygun konaklama firmaları aramaktadırlar. Nisans Hotel uzun zamandır bakırköy semtinde hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir ve tamamen bütçe dostu olarak bilinmektedir. Kahvaltı servisi ve mini-barı bulunan Otel de müşterilere misafir gibi davranılmaktadır. Bu davranışlar da konaklayan herkesin ilgisini çekmektedir.

Bakırköy Suit Otel konforunu yaşamak isteyen herkesi otelimize davet ediyoruz. Eminiz ki bir kere geldikten sonra artık vazgeçilmeziniz olacaktır. Fiyat avantajları bir yana, otelde bulunan görevliler de bir o kadar itinalı ve titiz çalışmaktadırlar. Sitemiz de bulunan telefon numaramızı arayarak tüm detayları uzman operatörlerimizden öğrenebilirsiniz. Rezervasyon işlemleriniz çok kısa sürede tamamlanmaktadır. Bakırköy Otellerini tek tek aramanıza gerek kalmadan Nisans Otel de herhangi bir problem yaşamadan dilediğiniz odayı hemen adınıza rezerve edebilirsiniz.