TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
8 Tem

Havalimanına Yakın Oteller

 

İstanbul ‘da konaklama sektörüne öncülük eden bir otel olan bakırköy otel bulunduğu nezih bir semtin en lüks ve konforlu odalarını siz değerli misafirlerine sunarak evinizdeki rahatlığı hissetmenize olanak sağlıyor. Bakırköy Otelleri bünyesinde olan kahvaltı salonunda; alanında uzman ve alanının en iyisi olan aşçılar bulunmaktadır. Birçok kahvaltı seçenekleri ve içecekler siz değerli misafirler için her gün itina ve özen ile hazırlanmaktadır. En lezzetli sabah kahvaltınızı ister odanızda ister lobide en rahat şekilde yapabilirsiniz. Hatta kahvaltınızı odanıza kadar servis ederek yorulmanıza dahi gerek olmadığını vurgulayan otel yönetimi kaliteli bir hizmet politikası yürütmektedir. Otel odalarında temizlik işlemleri başlıca önem verilen konulardan bir tanesi olup, sizlerin sağlığı otel çalışanları için her zaman herşeyden önce gelmektedir.

Havalimanına Yakın Otelimiz de Ayrıcalıkları İnceleyin!.

 

Otel Bakırköy konforunu bu otelde yaşamanız için ellerinden gelenin en iyisini yapmayı kendisine hedef belirleyen otel personeli müşteri memnuniyeti için sonuna kadar çalışmaktadır. Bakıköy Suit Otel odalarının temiz ve konforlu oluşu ile de müşterilerinden artı puanlar alması ve personel kadrosunun güleç yapısı birleşince ortaya İstanbul’un konaklama alanında en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunan bir otel mekanizması oluşmuş ve alanının en iyisi olmak için hizmet kalitesini her geçen süre zarfında daha da iyileştirmeyi başarmıştır. Bakırköy bölgesinde 3 yıldızlı yada 4 -5 yıldızlı otel arayanların kolaylıkla seçim yapabileceği oteller sistemi bulunmaktadır.

Havalimanı Yakın Oteller dediğinizde internette çıkacak olan otel ile ilgili bilgiyi http://www.nisanshotel.com/ adresindeen alabilir ve siteyi detaylı bir şekilde inceleme imkânına sahip olalirsiniz. Bakırköy’de bulunan ve uygun oda fiyatları seçeneğini müşterilerine her zaman sunabilen otele günün 24 saati rezervasyon yaptırabilir, otelle ilgili bilgi alabilir ve otelin uygun fiyat kampanyalarından yararlanabilirsiniz. 1+0 stüdyo odalar en lüks şekilde dizayn edilerek müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. 2+1şeklinde tasarlanan odalarda son derece lüks ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş ve siz müşterilerin rahat ve keyifli zaman geçirebileceğiniz bir sisteme kavuşturulmuştur

Leave a Reply