TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
10 Mar

Günlük Kiralık Apart Daireler

Günlük apart daireler konaklama amacı ile hizmet veren, çeşitli seçeneklerle müşterilere sunulmuş olan mekanlardır. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 günlük daire gibi çeşitleri vardır. Bakırköy de konaklama alanları, konumlarına, kalitelerine ve verdiği hizmetlere göre farklı ücretlendirmelere tabidir. İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi olan bu bölgede bir çok apart vardır. Her birinin müşterilerine sunduğu farklı hizmetler vardır. Bu hizmetlerden başlıcaları: sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 24 saat sıcak su, 24 saat kablosuz internet bağlantısı, açık mutfak, televizyon, buzdolabı, sürekli servis imkanı gibi hizmetlerdir. Hizmetlerin kalitesine göre de ücretlendirmeler değişebilir. Merkezi bir semt olması ve havaalanına yakın olması nedenleriyle http://www.bakirkoygunlukevdaire.com sitesinde bulunan bakırköy bölgesi için sıklıkla tercih edilen semtlerin başında gelmektedir. Müşteri ağını genişletmek için bazı dönemlerde kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan bazıları erken rezervasyon, 5 gün ve daha fazla konaklamalar için avantajlı fiyatlar, ücretsiz akşam yemeği gibi kampanyalardır.

Son yıllarda havayolu ile yapılan yolculukların artması, apartların da havaalanına yakın konumda olanların tercih edilmesine yol açmıştır. Özellikle Bakırköy, bu konuda avantajı semlerden birisidir. Bakırköy havaalanına yakın işletmelerin bulunduğu semtlerden birisidir. Bakırköy’de ayrıca gecelik yer bulmak da mümkündür. Çoğu işletme sahibi gecelik konaklamalara imkan tanımazken, Bakırköy’de hizmet veren konaklama alanları, gecelik konaklama yapmak isteyenler için idealdir. Bakırköy günlük kiralık firmamızı inceleyerek, istediğiniz kriterlere uygun kalacak yer bulabilirsiniz. Tatil yörelerinden yazın en çok tercih edilenleri Çeşme, Bodrum, Ayvalık, Antalya, Kemer, Kuşadası, Marmaris, Didim gibi şehirlerdir. Burada, müşteri sayısını artırabilmek için bazı kampanyalarla gündeme gelmektedir. Özellikle erken rezervasyon en çok yapılan kampanyalardan birisidir. Örneğin Kurban bayramı tatili için ramazan ayında rezervasyon yaptırmanız, %50’ye kadar daha uygun fiyatlarda konaklama imkanı doğurmaktadır. Eğer daha uygun fiyatta konaklamak istiyorsanız, daha az tatil yapılan ayları tercih edebilirsiniz. Her yerin en dolu olduğu aylar Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Eylül ve Ekim aylarında yapacağınız tatiller, daha uygun fiyata gelecektir. Bunun sebebi ise bu aylarda tatil yapanların sayısının az olması ve daire kontenjanlarının dolmamasıdır. Bu aylarda daha uygun fiyatlı hizmet vererek, daha fazla müşteriyi kendi yerlerinde ağırlamak istemektedir.

İstanbul’da Bakırköy, havalimanına yakın günlük kiralık dairelerin olduğu semtlerin başında gelmektedir. Bu yüzden Bakırköy’de bulunan apart evlerin doluluk oranı daha fazladır. Bakırköy’de konaklamayı tercih ederseniz, havalimanına istediğiniz an servislerle gidebilirsiniz. Bu da Bakırköy’e rağbeti artırmaktadır. Evlerin fiyatları da bulundukları konuma göre değişkenlik göstermektedir. Bakırköy günlük daire fiyatları da bu ölçüde hem sahile, hem de havalimanına yakın olması, ayrıca merkezi konumda yer alması nedeniyle biraz daha pahalı fiyatlarda müşterilere sunulmaktadır. Konaklayacağınız yer için tercih yapmadan önce, kısa bir piyasa araştırması yaparak hem fiyatlarını, hem de verdikleri hizmeti inceleyebilirsiniz. Ayrıca konaklamadan önce planlamanızı erken tarihlerde yaparsanız, daha uygun fiyatlarda konaklayabilirsiniz.

 

Leave a Reply