TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Bakırköy Meydanda Nisans

Bakırköy meydanda lüks otelimizde günlük ve gecelik konaklamalar.
24 Tem

Bakırköyde Otel Rezervasyonu

 

İstanbul Bakırköy konuklarına benzersiz bir otel olanaklarını sunan Bakırköy Otel Nisans, her odayı süit farkıyla dizayn ederek konuklarının nezih ortamlarda solumasını sağlamaktadır. Odalarda yer verilen farklı yatak kapasiteleri geniş alanlar ve laminat zemin üzerine kurulu olup, gerekli olan temel ihtiyaçların karşılanması adına aktif çalışanlarıyla düzenli bir hizmetin devamlılığı sağlanılmaktadır. Bakırköy Otel Odaların model olarak her bireye kendi tarzlarını yansıtan lüks mobilyalara yer verilirken, gerek duyulan keyfili dinlenmeye eşlik eden LCD Ekran Tv uydu yayın olanakları da sunulmaktadır.

Bakırköy Otelleri arasında merkeze konumlu olarak inşa edilmiş olan Nissan Hotel, konuklarına özel olma hissini, hijyen şartlarına uygun ücretsiz kahvaltı keyfini oda servisi olarak elde etmelerini sağlarken, Bakırköy gezintilerini rahtlıkla yürüme mesafesinde elde etmelerini sağlamaktadır. Yakın merkezli otopark özelliğine sahip olan Bakırköy Süit Otel, konuklarını talebe bağlı olarak hizmet etmeye havaalanında güler yüzlü personeliyle ücretsiz olarak karşılamayla başlamaktadır. Rahat etme özelliğini her konumda var eden Nisans Hotel, lobi kullanımında da bu ince detaya önem vererek modern bir görsellikle konfor rahatlığını samimi sıcak ortamıyla konuklarına sunmaktadır. Bakırköy Otelleri 3 Yıldız olanaklarını sunan otel, müşterilerinin şehrin en güzel manzarası eşliğinde günümüzün ayrılmaz bir parçası olan hızlı Wi-Fi internet kullanımını ücretsiz olarak sunmaktadır. Her odanın süit olma özelliği dışında otel, kişisel kasa kullanımını sunarak, güven konusunda istenilen detayın tam olarak elde edilmesini sağlamaktadır.

Bakırköy Otelleri 4 Yıldız olma vasfını bünyesinde barındıran Nissan Hotel, günümüzün gelişen olanaklarını her anlamda verdiği otel hizmetinde değerlendirerek, güncel olarak konukların her yenilikle konforu sorunsuz isteklere çözüm sunarak yaşamalarını sağlamaktadır. Müşteri olmadan öte birey ve özel olma değeriyle hareket eden otel, beklentilerin üzerinde modern, lüks ortamlarında otel değerlendirilmelerinin elde edilmesini sağlamaktadır. Hizmette sınır tanımayan otel, konuklarına Bakırköy Otelleri 5 Yıldız farkını yaşatarak, günün 24 saati deneyimli çalışanlarıyla profesyonel bir hizmetin yaşanmasını sağlamaktadır. İnternet üzerinden Nisans Hotel rezervasyonunu resepsiyon görevlilerinin sunduğu güvenilir hizmet anlayışla rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply