TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
4 Eki

Bakırköyde Otel Rahatlığı

Oteller, konaklama hizmeti veren, kalitesine göre farklı ücretlendirmelere tabi mekanlardır. Oteller tercih edilirken konumuna ve kalitesine göre tercih edildiği gibi, verdiği hizmetlere göre de tercih edilmektedir. Son yıllarda rağbet edilen otellerin başında suit oteller, her şey dahil oteller, gecelik oteller, sahil otelleri, apart oteller gibi işletmelerdir. Sahil otelleri sahile yakın konumda bulunan, tamamen veya kısmen deniz gören otellerdi. Sahil otellerinde kalan misafirler ve müşteriler, diledikleri an yürüme mesafesinde olan sahile inebilir, yemeklerini deniz manzaralı restoranlarda yiyebilir, kahvaltılarını gün doğumunu izleyerek yapabilirler. Suit oteller ise daha çok kalabalık gruplar ve kalabalık aileler için ideal otel türlerindendir. Suit otellerin en büyük avantajı, tek bir salon ile birçok yatak odasının aynı yerde birleşmesidir. Bir ilden bir ile seyahat eden ve iş amaçlı gelen gruplar arasında da suit oteller çokça tercih edilmektedir. Bakırköy’de oteller, merkezi konumda olması, eğlence mekanlarına yakın olması, alışveriş merkezlerine yakın olması, sahile yakın olması ve uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

bakirkoy-oteller,-fiyatlar

Sizler de İstanbul’a iş, seyahat, turizm, gezi, organizasyon, ziyaret gibi amaçlarla geldiyseniz Bakırköy’de yer alan otelleri tercih ederek ideal bir seçim yapmış olursunuz. Bunların yanı sıra Bakırköy merkezi bir konumda olduğundan dolayı Havalimanına da yakındır. Atatürk havaalanına yakın otel denildiğinde akla Bakırköy otelleri gelmektedir. Bakırköy’de konaklamalarınızı daha uygun fiyatlardan yapabilmek için otel firmalarının resmi internet siteleri üzerinden yaptıkları kampanyaları takip etmeniz önerilir. Bunların yanı sıra erken rezervasyon gibi avantajlı sürprizleri de takip ederek çok daha uygun fiyatlarda konaklamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gecelik-Oteller

İstanbul, otel zincirlerinin, her kesimden aileye ve arkadaş gruplarına hizmet veren otellerin bulunduğu bir şehirdir. Neredeyse her semtinde çeşitli oteller mevcuttur. Suit oteller, apart oteller, sahil otelleri, gecelik oteller gibi çeşitleri bulunan oteller, misafirlerin daha konforlu hizmet alabilmesi için dizayn edilmiştir. Bu otellerde istediğiniz tüm kriterler mevcut olup tüm donanımlara yer verilmiştir. 24 saat sıcak su, oda içi klima, saç kurutma makinesi, kablosuz internet bağlantısı, asansör, ücretsiz sabah kahvaltısı, bazı otellerde ücretsiz akşam yemeği ve ekstra faaliyetler gibi hizmetlerdir. İstanbul otellerinin bu gibi hizmetleri varken, daha güneyde yer alan illerimizden olan Antalya, İzmir, Muğla gibi şehirlerdeki oteller farklı hizmetlerle müşteri ağını genişletmek istemektedir. Örnek olarak Bodrum’daki bir otel, müşteri sayısını artırabilmek için erken rezervasyon, 4 veya 5 günden daha fazla süren konaklamalar için uygun fiyatlar, ücretsiz sosyal aktiviteler, amatör sanatçıların konserleri gibi yaz faaliyetleridir. Bakırköy, Kadıköy, Beşiktaş, Eminönü gibi merkezi semtleri tercih ederek hem ulaşımı daha rahat bir hale getirebilir, hem eğlence mekanlarına ve alışveriş merkezlerine anında ulaşabilir, hem de istediğiniz an sadece 10 dakikada sahile inerek denizin keyfini sevdiklerinizle ve ailenizle çıkarabilirsiniz.

Leave a Reply