TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
24 Mar

Bakırköyde Avantajlı Otel

İstanbul pek çok kişi tarafından farklı nedenlerle her an seyahat edilen şehirlerden birisidir. İstanbul’a geliş amacınız ne olursa olsun, geceyi geçirecek bir tanıdığınız olmadığında Bakırköyde oteller hizmeti veren konaklama firmalarını tercih edebilmektesiniz. Tek gecelik konaklama hizmeti veren otellerde, bir sonraki gün konaklamak istediğinizde bir gecelik otel ücretini peşin olarak ödemektesiniz. Uygun fiyatlara sahip olan bu otel türü, iş gezisi nedeniyle İstanbul’a gelen ve dönüş için geç kalmış olan kişilerin rahatlıkla konaklayabileceği türdendir. Konforlu bir gece geçirmek isteyenler gecelik otelleri tercih edebilirler. İstanbul otel çeşitliliği bakımından oldukça geniş olan bir şehirdir. Günlük kiralık evler, 3-4-5 yıldızlı oteller, apart pansiyonlar, her şey dahil oteller gibi seçeneklerden bütçenize en uygun olanı tercih edebilmektesiniz. Her çeşit gecelik otelin hizmet anlayışı farklı olmaktadır. Günlük kiralık evlerde kendi yemeğinizi kendiniz pişirirken, temizlik firma personelleri tarafından yapılmaktadır. 3-4 ve 5 yıldızlı bakırköy otellerde ücretsiz sabah kahvaltısı, oda televizyonu, klima, 24 saat sıcak su, her an hazır olarak bekletilen yemekler, sınırsız internet kullanımı hizmetleri sunulmaktadır. Her şey dahil otelleri seçmeniz durumunda ise otel ücreti sonrasında otelin tüm hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanmaktasınız.

 

 

Bakırköy semti İstanbul’da konaklama bakımından en çok tercih edilen semtlerden birisidir. Avrupa yakasında bulunan Bakırköy, otellerinin merkezi konuma sahip olması, sahile yakınlığı sayesinde harika manzaralara sahip olması nedeniyle İstanbul’u ziyaret eden misafirler tarafından tercih edilmektedir. Otelinizin bulunduğu semtin, diğer semtlere olan yakınlığı, ulaşım araçlarına olan mesafesi önemli olmaktadır. Bakırköy otellerini tercih ederek, ulaşım ağlarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bakırköyde Nisans Otelimiz Bakırköy semtinde bulunmaktadır. Havaalanına yakınlığı Bakırköy’ü önemli semtler arasında almaktadır. Seyahatinizin bitiş günü hazırlanmanız ve havaalanına ulaşmanız dakikalarınızı alacaktır. Bu da uçak saatiniz gelene kadar otelinizin yakınında bulunan alışveriş merkezlerini gezmenizi, sevdikleriniz için hediye alacağınız mekanlara ulaşabilmeniz için ekstra zaman ayırabilmenizi sağlayacaktır. İstanbul’un çeşitli alışveriş mekanlarını semtinde bulunduran Bakırköy’de istediğiniz türden hediyelik eşyaları bulabilirsiniz.

Bakırköyde Otel Konforunu En İyi Şekilde Değerlendirin.

Sevdiklerinizle yapacağınız İstanbul tatillerini huzurlu bir ortamda geçirmek istediğinizde Bakırköy otelleri istediğiniz konaklamayı sizlere sunmaktadır. En lüks otelleri, sınırsız hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarıyla yapmayı planladığınız tatil için konaklama probleminiz olmayacaktır. Otellerin güvenli olması, elektronik cihazlarla giriş çıkışlarınızın kayıt altında olmasıyla rahat bir konaklama geçireceksiniz. Her odada bulunan televizyon ve sınırsız kablosuz internet bağlantısı sayesinde film izleyebilir, uzakta bulunan sevdiklerinizle görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Odalarda bulunan telefon aracılığıyla bir istediğiniz olduğunda resepsiyona bağlanabilir, isteklerinizin kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilmektesiniz. Odalarınız temizlik personelleri tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Kişisel temizliğinizi yapabileceğiniz duş olanağı, temiz havlu ve duş için şampuan, duş jelleri odanızın banyosunda bulunmaktadır. Evinizin rahatlığını yaşayacağınız Bakırköy otellerin de konaklamak ve otel hizmetlerinin genel bilgilerini almak için otellerin web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply