TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
24 Mar

Bakırköy’de 3 Yıldızlı Oteller

İstanbul’a hergün binlerce insan farklı sebeplerden dolayı geliyor. Bu nedenle birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır. Özellikle Bakırköy’de birçok otel var ve bu oteller kalite olarak oldukça yüksek seviyedeler. Odaların tamamı standart olup hepsi konforludur ve odalarda ücretsiz çay ve kahve ikramı bulunuyor. Ayrıca odalarda lüks yataklar vardır bu sayede günün yorgunluğunu bu yataklarda atabilir ve yeni güne zinde başlayabilirsiniz. Otellerin tamamında da 7 gün 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir bu sayede günün herhangi bir saatinde otelinize gelebilir ve duşunuzu alabilirsiniz. Ayrıca otellerde 3 öğün oldukça lüks yemeklerde veriliyor. Bu sayede hiç dışarda yemek yemeden 3 öğün yemeğinizi otelinizde yiyebilirsiniz. Bakırköy otelleri sayesinde rahatlığı keşfedebilirsiniz. Ayrıca otellerde televizyon yanını maç yayınları gibi yayınlarda ücretsiz olarak verilmektedir.

nisans-hotelde-kahvalti-keyfi

 

3 Yıldızlı Otel Rahatlığı

İstanbul otelleri arasında en rahat ve konforu en yüksek olan oteller Bakırköy otelleridir. Çünkü hizmette sınır tanımayan bir anlayışla müşterilerine sürekli olarak hizmet eden ve sürekli olarak onların rahatını ve konforunu düşünen bir mantıkla hareket ediyorlar. Bu nedenle İstanbul’a herhangi bir nedenden dolayı gelen birçok insan bu otelleri tercih ediyor rahat ediyorlar. Otellerin bir diğer avantajı ise hem rahat hemde çok uygun fiyatlarda olmasıdır. Bu sayede birçok insan İstanbul’a gelirken hesap yapmak yerine İstanbul’un gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerini düşünerek geliyorlar.

Suit-Otel (1)

 

Otel Fiyatları ve Konforu

Otellerin tamamı standart bir kaliteye sahiptir. Bu nedenle herhangi biri sizden çok daha üst standartta bir kalitede olamaz. Ayrıca otel odalarımızın tamamında televizyon, kanepe, tercihe göre çift veya tek kişilik yatak, yiyecek ve içecekler mevcuttur. Bu sayede istediğiniz zaman bişeyler yerken televizyondan dizinizi ileyebilirsiniz. Bu sayede Bakırköy lüks otellerinin keyfini sürmüş olursunuz.

Leave a Reply