TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
30 Haz

Bakırköy Otellerinde Yenilikler

 

Şehrin göbeğinde, en çok ziyaret edilen semtlerden biri olan Bakırköy de konaklama deneyimini üst düzeyde yaşamaya hazır mısınız ? Uygun fiyat avantajları, benzersiz otel özellikleri ile göz dolduruyoruz!. Bakırköy Otellerinde konfor, kalite ve dizayn herşey bir arada. Tamamen doğal bir şekilde fiyatlarda müşterilerimiz için her zaman uygun avantajları sunuyor olan firmamız, değerli misafirlerimiz adına herşeyi eksiksiz olarak düşünmeye devam ediyor..

Günlük, haftalık hatta aylık olarak bakırköy suit otellerimiz de konaklayan tüm misafirlerimiz bizim için müşteriden ziyade misafir olarak görülmektedir. Biz yetkililer, burada amaç olarak her zaman öncülüğünü sürdürdüğümüz bu sektörde misafirlerimizin düşüncelerine göre hareket etmeyi tercih etmekteyiz. İstanbul da yurt dışında ziyaret amaçlı gelen oldukça fazla kişi sayısı bulunmakta, konaklamak için en iyi çare burada otel oluyor tabi ki.. Bakırköyde Otel sektörü yıllardır gelişime açık, bu sebeple sürekli kendini yenileyen bir sektör olarak bilinmektedir.

Bakırköy Otelleri aramalarında karşınıza çıkan Nisans Otel konaklamak adına tüm ihtiyaçlarınızı en iyi kalite de karşılamaktadır. Nisans Hotel de fark edeceğiniz ilk şey tabi ki odanız da güzel kokan bir temizlik havası ve yıllardır tecrübe edinen uzman kadrolarımızın ne kadar titiz olduğudur. Sabahları, kahvaltınız odanıza servis edilmektedir. Akşamları ise restoranımız da envai çeşit yiyecekler ile sizleri karşılamaktayız. Tüm bunların tamamı extra ücret kapsamına girmemektedir. Restoranımız da yiyecek ve içecekler extra olarak hesabınıza yansıtılır. Bunun haricinde odanıza getirilen mini-barın içerisinde ki bir çok yiyecek ve içeceklerde hesabınıza yansıtılır. Oda servisi olarak sunulan kahvaltı tamamen ücretsizdir, ödeme talep edilemez.

Bakırköy Suit Otelleri kelimesini hak edebilecek pozisyona gelen tüm firmalarda fiyatlar bir hayli yüksek. Fakat Nisans Otel burada devreye girerek fiyatların daha uygun olabileceğini düşünüp gelen misafirleri de oldukça şaşırtmaktadır. Lüks bir Otel de konaklama deneyimini sunmak ve fiyatların bu denli uygun olduğunu görmek gerçekten şaşırtıcı. Odalar tamamen 2015 de oluşturulan son dizayn ve dekor çalışmaları uygulanmıştır. Sizleri de Bakırköy Otelimiz de görmekten mutluluk duyarız..

Leave a Reply

Hızlı Arama