TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
8 Tem

Bakırköy Otel Konsepti

 

İstanbul’da yurt içi ve yurt dışı turistik geziler ya da iş gezileri için Bakırköy otel konforunun en iyi şekilde yaşatılmaya çalışıldığı nisans otel, İstanbul’daki konaklama sektörünün öncü firmalarından biri olarak her dönem uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla ilgi ve beğeni toplamaktadır. Bakırköy otelleri arasında lüx konaklama, uygun fiyat, konfor, rahatlık ve hizmet anlamında misafirlerine çok fazla seçenek vaad eden nisans otel, her an internet sitesi ve telefon ile rezervasyon kabulü almaktadır. Minibar ve kahvaltı servisi bulunan otelde profesyonel ve işinde titiz çalışan personel, her türlü otel misafirinin istek ve beklentilerine özel şekilde davranarak gelen konukların evlerinin konforunda tatil yapabilmelerini sağlamaktadır.

İş veya özel nedenlerle İstanbul’un nezih semtlerinden Bakırköy’e geldiğinizde her hangi bir otel arayışına girmeden nisans otel çağrı merkezini arayarak kısa sürede adınıza Bakırköy suit otel rezerve işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 30 m2’lik 2 yatak kapasiteli, 2+1 120 metrekare yine 2 yatak kapasiteli suit odalar bulunan otel bünyesinde mutfakların dışında hamamlı odalarda misafirlerin taleplerine göre tahsis edilmektedir. Bakırköy otelleri 3 yıldız seçeneğiyle hizmet veren çok fazla otel bulunurken mesele kalite olduğunda çoğu sınıfta kalmaktadır. Nisans otel Bakırköy otelleri 4 yıldız konforunda kaliteli hizmetleriyle her yıl daha fazla müşteri talebiyle hizmetlerini devam ettirmektedir.

Bakırköy Otel Konsepti Sizleri Bekliyor..

Her sabah otelin kahvaltı salonunda leziz yöresel lezzetlerle hazırlanmış olan kahvaltınızı yapabilir ya da odanıza servis edilmesini talep edebilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde ise otelin bulunduğu sokağın çevresindeki birçok restorandan otel görevlilerinin de yönlendirmeleri ile damak zevkinize en uygun restoranı seçerek yeni lezzetler tadabilirsiniz. Bakırköy otelleri 5 yıldız otel konforuna yakışacak hizmetleriyle dikkat çeken nisans otel suit odalarında misafirlerimize Wi-fi internet hizmeti, oda servisi, minibar, uydu TV, güvenlik kasası sunulan olanaklar arasındadır. Talep eden misafirler ücretsiz olarak havaalanından karşılanırken otel yakınlarında bulunan otoparkta özel araçlarınızı konumlandırabilirsiniz. 24 saat oda servisinin hazır bulunduğu odanızdan şehrin en güzel manzarasını seyrediyor olacaksınız. Bakırköy Otelimiz de Ayrıca odanız her gün muntazam olarak temizlenerek, tatilinizi en iyi sağlık koşullarında yapabilmeniz sağlanmaktadır

Leave a Reply