TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
9 Oca

Bakırköy Meydanda Otel

Yaz kış, yerli yabancı turist alan ve her sene bu ziyaretçi sayılarının artış gösterdiği şehrimiz İstanbul, her semtinin güzelliği ve tarihi mekanları nedeniyle, ziyarette bulunan kişilerin en az birkaç gün kaldığı bir şehirdir. Bu ziyaretleri yapan kişiler şehrin ulaşıma en yakın alanlarında konaklamak ve ulaşım sıkıntısı yaşayarak zamanlarını yollarda geçirmemek istemektedirler. Süit otel Bakırköy semtinde bulunabilecek ve zaman ve ulaşım sıkıntısı yaşanmasının önüne geçecek bir seçimdir. Her semte yakın olması bakımından önemli yere sahip olan Bakırköy, temiz ve konforlu bir konaklama yapmanızı sağlayacaktır. Yerli turistlerimizin de en çok şikayet ettikleri ulaşım sorunu Bakırköy semtini seçtiklerinde azalmaktadır. Bakırköy’ün merkezinde bulunan otelimiz, ulaşım araç duraklarına oldukça yakındır. İstanbul’un her semtine giden araçların olması da ekstra avantajlarınız arasında bulunmaktadır.

İstanbul her mevsimde ayrı bir güzelliğe sahip bir şehirdir. Bu güzelliğe bizzat şahit olmak için gelen kişilerin zaman geçirdikleri şehirde konaklama ihtiyacı doğmaktadır. Bakırköy otel fiyatları olarak oldukça uygundur. Bu nedenle şehre gelip konaklama için yüksek meblağlı ödemeler yapmak istemediğinizde Bakırköy’de bulunan otelleri tercih edebilmektesiniz. Bu semtte müşterilerimize üstün nitelikli hizmet sunan firmamız, uygun fiyatları ve başarılı hizmetleri ile rahat bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Aileniz ya da yakın arkadaşlarınız ile geldiğiniz tatiller unutamayacağınız anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Bu anılardan herhangi birinde yer alıyor olmak bizleri gururlandıracaktır.

nisans-hotelde-kahvalti-keyfi

Bakırköy doğal güzellikleri, havaalanına yakınlığı ile ziyaretçiler tarafından en çok tercih edilen semtlerdendir. Bu nedenle İstanbul’a gelmeden önce Bakırköy semtinde konaklamak istiyorsanız rezervasyon yaptırmanız önemli olacaktır. İstanbul otel fiyatları konusunda merak ettiğiniz sorulara internet üzerinden yanıtlar alabilmektesiniz. Otelimizi arayarak konaklamak istediğiniz kişi sayısı için ücretlerin ne olacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. Otelimizin odalarının büyüklüğü kalmak istediğiniz kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Tek kişilik oda fiyatı ile çok kişi ile kalmak istediğiniz oda fiyatları değişkenlik gösterecektir. Sizlere en uygununu seçerek otelimizden rezervasyon yaptırabilmektesiniz. Muhteşem manzaraya sahip, geceleri odanızın balkonunda oturabileceğiniz, havalandırma sistemine sahip otelimiz, tüm müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren firmamız, geceleri ve gündüzleri rahat bir şekilde zaman geçirebilmeniz için olanaklar sunmaktadır. Otel odalarımızda duş almak için gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır. Tüm temizlik ürünleri her gün düzenli olarak yenilenmektedir. Uyuduğunuz nevresimler, banyo havluları da düzenli olarak yenileriyle değiştirilir. Odanızın temizliği ise temizlik personellerimizce odada bulunmadığınız anlarda odanız kontrol edilerek temizliği yapılmaktadır. Odalarımızda bir adet televizyon bulunmaktadır. İnternet bağlantısı sayesinde internette ihtiyacınız olduğunda bağlanarak giderebilmektesiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmeniz için restoranımız, oturma salonlarımız bulunmaktadır. Otelimizin yüzme havuzunu da kullanarak serinleyebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı havuzlarımızın olması da çocukları ile tatile gelen aileler için büyük avantajlardan birisidir.

 

Leave a Reply

Hızlı Arama