TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
4 Eki

Bakırköy Merkezi Konumda Otel

Otellerin yoğun olarak bulunduğu İstanbul semtlerinden birisi de Bakırköy’dür. Merkezi bir konumda yer alması, havalimanına yakın olması, istenildiğinde sahile yürüyerek gidilmesi, eğlence mekanlarına yakın olması, alışveriş merkezleri bulunması gibi nedenlerden dolayı Bakırköy konaklamalar için en çok tercih edilen semtlerden birisidir. Bakırköy’de konaklama hizmeti uygun fiyatlarda yüzlerce otel tarafından sunulmaktadır. Hem konforlu ve rahat, hem de uygun fiyatlarda çeşitli hizmetlerden yararlanabileceğiniz bu otellerde konaklamak en ideal seçeneklerden birisidir. Bakrköy Suit otel hizmeti veren de bir semttir. Tek bir salonu, birçok yatak odasına bağlayan suit otelle, son yılların en rövaşta yer alan otel seçeneklerinden birisi olmaktadır. Arkadaş grupları, samimi bir ortam arayanlar, kalabalık aile grupları, iş arkadaşları gibi gruplar suit otelleri tercih ederek samimi bir konaklama seçeneğine sahip olabilirler.

single-room-slider-11

Konaklama seçeneklerinden birisi olan oteller, birçok seçeneğe sahiptir. Günü birlik oteller, apart oteller, suit oteller, sahil otelleri, her şey dahil oteller gibi seçenekleri bulunan oteller, isimlerinden de anlaşılacağı üzere farklı hizmetler sunmaktadır. Fakat ortak bir hizmet olarak ücretsiz sabah kahvaltısı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 4 ve 5 yıldızlı otellerde genel olarak rastladığımız her şey dahil özelliğinin içerisinde, sınırsız akşam yemeği, sınırsız sabah kahvaltısı, sınırsız soğuk ve sıcak içecekler, sosyal aktiviteler, spor faaliyetleri gibi hizmetler sunulmaktadır. Ancak bu hizmetler görüldüğü kadar ucuz değildir. Her şey dahil otel fiyatları en az 200 TL’den başlamaktadır. 4 kişilik bir ailenin 1 hafta kadar süreceği tatili, günlük 800 TL’den 5600 TL tutmaktadır. Eğer çok kalabalık gruplar halinde seyahat ediyorsanız konaklama tercihinizi günlük kiralık dairelerden yana kullanabilirsiniz. Oteller tercih edilirken verdiği hizmetlerin yanı sıra bulunduğu konuma göre de seçilmektedir. Bu yüzden Bakırköy gibi merkezi semtler oteller yönünden çokça tercih edilmektedir. Alışveriş merkezlerine yakın olan Bakırköy, ayrıca eğlence mekanlarına, sosyal aktivitelere ve faaliyetlere yakın olan bir semttir. Bunların yanı sıra Bakırköy, Havaalanına yakın otellere sahip olan bir semt olma özelliği taşır. İstanbul’un ve Türkiye’nin en çok seferinin yapıldığı havalimanlarından olan Atatürk Havalimanı da Bakırköy’e oldukça yakındır. Bu nedenle Bakırköy, otel ve diğer konaklama seçenekleri için oldukça ideal konumda yer almaktadır.

single-room-slider-12

Bakırköy otelleri genel olarak uygun fiyatlı hizmet veren, internet üzerinden de rezervasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz, ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil için ideal olan otellerden birisidir. Suit otelleri de bulunan İstanbul semtlerinde, daha çok sahile yakın ve deniz manzaralı oteller tercih edilmektedir. Konaklama yapan müşteriler, diledikleri an yürüyerek sahile inebilir, akşam yemeklerini ve öğle yemeklerini eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yiyebilir, sevdikleriyle unutamayacağı anlara tanık olabilirler. Sizler de hem konum yönünden avantajlı, hem uygun fiyatlı hem de güler yüzlü hizmet alabileceğiniz Bakırköy’deki otelleri tercih ederek ideal bir seçim yapmış olursunuz.

 

Leave a Reply