TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
18 Kas

Bakırköy de Suit Otel

Bakırköy, otellerin çoğunluklu bulunduğu, İstanbul’un en nezih semtlerinden birisidir. İstanbul’a gelen misafirler ve turistler, havaalanına yakın olması ve merkezi konumda yer alması nedeniyle Bakırköy’deki otelleri ve diğer konaklama seçeneklerini tercih etmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de Bakırköy’ün eğlence mekanlarına ve alışveriş merkezlerine yakın olmasıdır. Ayrıca Bakırköy’de hizmet veren oteller, uygun fiyatlarda müşterilere sunulmaktadır. Gecelik konaklamalar için de ideal olan Bakırköy otelleri, müşterilere çeşitli kampanyalarda da sunmaktadır. Bu kampanyalardan bazıları erken rezervasyon, çeşitli hizmetlerin ücretsiz olması, servis imkanı gibi kampanyalardır. Özellikle yaz dönemlerinde ise erken rezervasyonlarda ve internet üzerinden yapılan otel rezervasyonlarında kredi kartına taksit imkanı, en çok sunulan kampanyalardan birisidir. Havaalanına yakın konumda yer alan Bakırköy otelleri, bu sebeple gecelik konaklamalarda ve 2 gecelik konaklamalarda daha çok tercih edilmektedir. Sahile yakın olması da başka bir tercih sebebidir. Bakırköy, otellerin yoğun olduğu ve uygun fiyatlarla hizmet veren semtlerden birisidir.

nisans-hotelde-kahvalti-keyfi

Yaz aylarında otellerin birçok konuda avantajlı fiyatlar sunması da, konaklamalar arasında otellerin tercih edilmesindeki etmenlerden birisidir. Bakırköy denildiğinde akla gelen iki önemli özellikten birisi eğlence merkezlerine yakın olması bir diğeri de havaalanına ve sahile yakın olmasıdır. Bakırköy otellerinde konaklayan turistler ve müşteriler, istedikleri an Bakırköy meydanına yürüyebilir, havaalanına 5 dakikada ulaşabilir, sıkıldıklarında ve gezmek istediklerinde 5 dakikada sahile inebilirler. Bakırköy otellerinde konaklayanlar yine akşam yemeklerini ve öğle yemeklerine sahile yakın restoranlarda yiyebildikleri gibi, deniz kokusunu içine çekerek farklı bir atmosfere sahip olabilirler. Yine Bakırköy’de tercih edilen otel seçeneklerinden birisi de suit otellerdir. Bu oteller, daha çok samimi arkadaş grupları, kalabalık aile grupları ve iş toplantıları gibi nedenlerden dolayı birlikte olan gruplar için idealdir. Tek bir salon ile birçok yatak odasını birbirine bağlayan suit oteller, sahile yakın konumda yer alması, havaalanına yakın olması ve eğlence mekanlarına yakın olması nedeniyle müşterilerin tercih ettiği otel seçeneklerindendir. Suit otel Bakırköy web sitelerini ziyaret ederek, otel fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize uygun mekanlarda konaklamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca otellerin genelinde sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri ücretsiz olduğundan uygun fiyatlı konaklama da yapmış olabilirsiniz.

Kadıköy, Beylikdüzü, Bakırköy, Bahçelievler gibi semtlerin oteller yönünden zengin olmasının en büyük nedeni bu semtlerin merkezi konumda yer alması ve müşterilerine farklı hizmetler sunmasıdır. Bakırköy’de yer alan suit oteller de en çok konaklama gerçekleştirilen otel seçeneklerindendir. Havadar ortamları, samimi ve güler yüzlü çalışanları Bakırköy suit otellerinde konaklamaların en büyük nedenlerinden birisidir. Bakırköy’de konaklamalarda en avantajlı bir diğer etmen ise havaalanına yakın olmasıdır. Bakırköy otellerinde konaklayan müşteriler, diledikleri an 5 dakika içerisinde havaalanına servisler ile gidebilir ve ekstra ulaşım ücreti ödemezler. Sizler de Bakırköy’de konaklamak isterseniz, internet üzerinden otelleri inceleyerek istediğiniz kriterlere uygun otelleri tercih edebilirsiniz.

 

Leave a Reply