TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Bakırköyde 4 yıldızlı oteller.

Bakırköyde bulunan 4 yıldızlı otellere örnek olarak Nisans Hotel hakkında bilgileri inceleyin.
8 Tem

Bakırköy 4 Yıldızlı Otel

 

İstanbul’da otel ve dinlenme, konaklama sektörüne öncülük eden firmamız Bakırköy Otellerinin birçoğunun yer aldığı temiz ve gayet başarılı, nezih bir semtinde en konforlu ve en güzel saatlerinizi rahatça geçirebilmeniz için birçok olanağıyla sizleri de misafir edebilmek için sizleri de bu keyfi tattırabilmek var. Tüm personeli ile yılların deneyimini sunarak sizlerin ve aileniz tüm ihtiyaçlarını odalardaki konfor ile ayrıca da sınırsız yedi gün yirmi dört saat aralıksız devam eden oda servisleri ile sizlere sunacaktır.

Bakırköy Otel denilince ilk akla ilk gelen adreslerden olan Nisans Otel çevre semtlerden, çevre şehirlerden ve özelliklede yaz aylarının başlaması ile birlikte birçok turisti de ağırlamaktadır. Bakırköy Suit Otel adı ile de anılan otelimiz müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilecek düzeydeki, konfordaki odaları ve diğer ek hizmetleriyle; spor salonları kapalı yüzme havuzları, mini ve normal barlar gece canlı müzik aktiviteleri ile birçok hizmetin bir arada olduğu ve insanın geldiğinde bir oh diyebileceği ve sınırsız hizmetle hoşnut kalarak tatilini gerçekleştirebileceği bir otel olarak sizlerde hizmet etmek için sabırsızlanıyor.

Bakırköy Otelimiz deki ve bu semtlerde birçok oteller mevcuttur ve diğer otellerin de sahip olduğu kendilerine göre ayrıcalıkları da vardır. Bu yüzden de bu otellere çeşitli yıldızlar verilerek onların kaliteleri düzeyinde değerlendirilebilmeleri amaçlanmıştır. Bu ayırım şu şekilde öngörülmüştür. Bakırköy otelleri 3 yıldız, Bakırköy otelleri 4 yıldız şeklinde yapılan bu ayırımda bizim de otelimiz Nisans Otel olarak 4 yıldızlı cennetler arasındaki zirve noktada yer almaktadır.

Evet, işte karşınızda yılların deneyimiyle sizlere hizmet sunmak için can atan personeller ve profesyonel yönetim kadrosu… Sizlerinde rahatça en uygun ve nezih bir biçimde tatil yapabilmeniz için sizlerin yanındayız. Her türlü hizmeti sunmak amacıyla yemeklerimizin verildiği salonlarda da birçok saat sınırsız yemek avantajıyla karşınızdayız. Sizlerin keyfi bizim keyfimizdir. Sizlere hizmetten gurur duyacak olan Nisans Otel, sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için hazır ve nazır bir şekilde kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Leave a Reply