TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Single Blog Title

Haber Konuları
24 Mar

3 Yıldızlı Otellerde Konaklama İmkanı

İstanbul ticari açıdan çok gelişmiş bir şehirdir. Bu nedenle hergün binlerce insan İstanbul’a ticari amaçlarla gelerek burada bir şeyler satmak veya bir şeyler almak için uğraşıyorlar. Bazen bu işler bir gün içerisinde hallolurken bazende günler sürebiliyor. Günler sürdüğü zamanlarda ise mutlaka uygun fiyatlarda ama kaliteli bir otelde kalınması gerekir. Bu nedenle İstanbul otelleri arasında kalınabilecek en güzel ve uygun fiyatta oteller Bakırköy’de bulunuyor. Bakırköy’de bulunan otellerde kalarak lüks ve konfor içinde akşamlar geçirirsiniz ve İstanbul’un yorgunluğunu atabilirsiniz. Ayrıca yine Bakırköy’de bulunan oteller de kalarak uygun fiyatlarda kalmış olursunuz ve cebinizi yakmazsınız. Bir diğer önemli nokta ise Bakırköy lüks otellerde herhangi bir eksik kesinlikle bulunmaz. Odaların tamamı standarttır ve odalar yüksek donanımlı olduğu kadar kalitelidir de. En kaliteli yatakların yanı sıra en güzel televizyonlar ve konforlu koltuklar bulunur. Bu nedenle bu otellerde kalmamanız için hiçbir neden bulunmuyor.

Bakirkoy-Otel-Konsepti-Oda1

 

İstanbul Otelleri ve Kalitesi

İstanbul’da bulunan birçok otel hemen hergün dolu oluyor. Bunun nedeni ise hem turistik hemde ticari amaçla günlük binlerce insanın geliyor olmasıdır. Bakırköy’de bulunan otellerde bu kaliteyi yakalamış ve birçok misafiri kabul edecek konuma gelmiştir. Ayrıca otellerin tamamının 3 yıldızlı olması ve eksiksiz olması da işin cabası. Otellerin tamamı konuklarına 3 öğün yemek ve bunun yanı sıra sınırsız olarak sıcak su imkanı sunuyor. Bu sayede dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar duş alabilirsiniz.

nisans-hotel-bakirkoy-meydanda

 

Lüks Otel Odaları

Bakırköy otellerinin tamamı yenilenmiştir ve odaların hepsi standart haline getirilmiştir. Ayrıca bu yenilemede odaların kalitesi de artırılmıştır. Otellerde nezih ve bir o kadarda temiz insanlar kalırlar. Bu nedenle sizlerde ailenizle birlikte gönül rahatlığı içinde herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla kalabilirsiniz.

 

 

 

 

Leave a Reply