TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
30 Haz

Yenilikçi Bakırköy Otelleri

 

Günümüz koşullarında gerekli olan şehir yolculuklarında ihtiyaç duyulan konaklama olanakları bakırköyde otellertarafından karşılanmaktadır. Gelişen teknolojinin yeniliklerini otel olanaklarına taşıyan Bakırköy Otel hizmetini sağlayan Nisans Hotel, İstanbul Bakırköy’de konaklamak isteyen bireylere geniş imkânlar sunmaktadır. Bakırköy merkezinde modern bir hizmet anlayışıyla hizmet sunmayı benimseyen otel, her odanın süit olma vasfını taşıması adına birinci kalitede yer alan mobilyalarla döşenmiş odaların konfor sunması adına her detaya ayrıntılı olarak yer vermektedir. Bakırköy Otelleri sektöründe konuklarına yenilik anlayışı içerisinde hizmet sunan Nisans Hotel, benzersiz bir dinlenme ve ortamlardan keyif alma olanağını kaliteli lüks süit odalar eşliğinde sunmasıyla her an bir adım önde niteliğini müşterilerine yaşatmaktadır.

Bakırköy Suit Otelleri olanaklarının elde edilmesini odalarda yatak odası, oturma alanları dışında banyo olanaklarının elde edilerek ihtiyaç duyulan her isteğin yerine gelmesi adına gerek duyulan her malzemeyi kalite çizgisinde sunmaktadır. Bireyin özel alanı olarak ele alınan süit odalarda oda ısının önemi ön planda tutularak laminat zemin dışında klima olanaklarıyla bütünleştirilen hizmette güven konusunun da taşıdığı önemin farında olan otel özel kasa kullanım hizmetini de sunmaktadır. Odalara sunulan oda servisi yer alan ücretsiz kahvaltı hizmetini isteğe bağlı olarak odalarda yer alan lüks masalarda yapma alternatifini lobi olanaklarıyla da sunmaktadır. Bakırköy Otelleri 3 Yıldız hizmetini konuklarına bulunduğu merkezi konumla istenilen mekâna ulaşım dışında yakın alanlarda yer alan otopark lüksünün de elde edilmesini sağlamaktadır. Odalarda dinlenme eşliğinde sıkıntıların oluşmasını engelleyen Nisans Hotel, LCD Tv olanaklarında Uydu yayın keyfinin elde edilmesini sağlamaktadır.

BAKIRKÖY OTEL NİSANS DAİMA BÜTÇENİZE UYGUN AVANTAJLAR SUNAR.

Bakırköy Otel 4 Yıldız farkını konuklarına Nisans Hotel, havaalanında konuklarını ücretsiz olarak karışılama alternatifiyle yaşatarak otelden ayrılana kadar aynı farklılığın yaşanmasını özverili güler yüzlü personeli eşliğinde sağlamaktadır. Odaların dizaynına modern görünümüne kusur oluşturarak görüntünün pus oluşturmaması adına otel, düzenli olarak gerekli olan temizliği hijyen koşulları altında gerçekleştirmektedir. Bakırköy Otelleri 5 Yıldız olanaklarının konuklar tarafından elde edilmesi adına, uygun fiyat imkânlarını online ve telefon rezervasyon kolaylığı eşliğinde bireylere sunmaktadır.

Leave a Reply

Hızlı Arama