TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
1 Tem

Suit Otel Bakırköy

 

Bakırköy Otelleri 5 Yıldız konforunda İstanbul’da konuklarını ev rahatlığının ötesinde hissettirecek hizmetleri ve konforlu odalarıyla, misafirlerine lüks konaklama imkânı sunmaktadır. Nisans Hotel olarak, otele ulaşmadan isteğe bağlı havaalanı karşılamasıyla, misafirlerine konforlu bir konaklama hizmetini sunmaya başlamaktadır. Havaalanına yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile sıkıntı yaşamayacağınız Bakırköy Otel, alanında güvenilir ve uzman kadrosuyla geçirdiğiniz zamana değer katmaktadır. 24 saat yardımcı olabilecek istek ve taleplerinizi karşılayacak profesyonel ekip, konaklama gereksinimlerinizden fazlasını size temin etmektedir.

Bakırköy otelleri otel çevresindeki otopark kolaylığı ve odalardaki konforlu hizmet ile konuklarını hayatın stresinden uzaklaştırmaktadır. İstanbul’un güzelliğini tam teşekkülü bir konaklama ortamında ve güler yüzlü bir personelle değerlendirmenizi sağlamaktadır. Tarih, alışveriş ve yemek çeşitleriyle iç içe olabileceğiniz Bakırköy’de uygun fiyatlarıyla misafirlerine konaklama imkânını farklı, ferah ve lüks dekorasyonuyla süit odalarla sunmaktadır. Bakırköy Süit Otel, son derece modern ve lüks dizayn edilmiş olup, göz alıcı manzarasıyla Bakırköy’ün tüm güzelliğini kucaklamış odalarda misafirlerine hizmet vermektedir.

Bakırköy’ün mistik ve otantik havasını rahat edeceğiniz bir dizayn ile bütünleştiren otel, temizlik ve hijyen eşliğinde sizlere tamamen kusursuz odalarda konaklama imkânı sunmaktadır. Bakırköy Otelleri 4 yıldız konforunda hizmetiyle, dünyanın en zengin kahvaltı çeşitliliğine sahip Türk mutfağının zenginliğini kahvaltıda sizlere taşıyarak tatmanızı sağlamaktadır. Kahvaltı servisi yapılan ve mini barı olan odalarda klimalı ve ses yalıtımlı, modern dekorasyon özelliğine sahip parke zemin, kişisel kasa, LCD ekran TV ve uydu yayını hizmetleri verilmektedir. Bakırköy Otelleri 3 yıldız hizmetiyle konuklarına, hijyenin ön planda olduğu ferah ve son derece lüks odalarda konaklama fırsatı sunarken, eğlence mekânlarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla keyifli vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Bakırköy’ün tarihi dokusunun yanı sıra eğlence ve alışverişin adreslerinden biri olması nedeniyle, misafirlerine sadece birkaç dakikada mekân ulaşma imkânı sağlayabilecek bir konumda Nisans Hotel yer alarak avantajların kusursuzluk bütünlüğünde elde edilmesini sağlamaktadır. Modern tasarıma sahip odalarla hizmet veren otel ayrıca ücretsiz olarak hızlı Wi-Fi erişimini de konuklarına sağlanmaktadır.

Leave a Reply

Hızlı Arama