TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Studyo Suit Oda 02

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Studyo Suit Oda 02

Bed
Max People
View
Room Size
Wifi
Breakfast Included
Room Service
Airport Pickup Service

Bakırköy Otelleri arasında en iyi seçim olarak Nisans Hotel gösterilmektedir. Bunun sebebi ise hem uygun fiyat avantajlarının olması hemde bakırköy de merkezi bir konumda olmasından kaynaklanmaktadır. Otel odalarımız suit ve tamamen evinizdeki rahatlığı siz değerli misafirlerimize yaşatmaktadır. Nisans Hotel bakırköyde uzun zamandır tüm misafirlerine en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamıştır. Konaklayacağınız odaların özelliklerini bu konu içerisinden veya tüm odalarımızı NisansHotel.Com üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

1+0 Stüdyo odalarımız lüks bir şekilde dizayn edilerek siz değerli misafirlerimize sunulmuştur. Günün 24 saati rezervasyon yaptırabilirsiniz. Resepsiyon görevlileri tarafından dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Tüm odalarımız hijyenik koşullarda bakımları yapılarak misafirlerimize teslim…

Nisans Hotel de suit odalarımız en çok tercih edilen odalardan bir tanesidir. Stüdyo odanın avantajı odaların geniş olması ve iki kişinin rahatlıkla konaklama sağlaması açısından idealdir. Tüm odalarımız hemen hemen aynı dizayn ve dekora sahiptir. En iyi şekilde konaklama deneyimini yaşatmak adına fiyatlarımız da herkes tarafından gayet uygun bulunmaktadır. Günün 24 saati bir çok misafirimizi ağırlamaktayız. Sizde istediğiniz zaman bizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstediğiniz tarihe ön ödemeli rezervasyonlarınız yapılmaktadır. Stüdyo Suit Odalarımız içerisinde banyonuz içinde bulundurulan duş jelleri, şampuan çeşitleri, havlu ve bornoz takımları mevcuttur. Yemek yiyebileceğiniz bir masa, sandalyeler mevcut olarak bulundurulmaktadır. Bakırköy otelleri arasında en iyi seçimin Nisans Hotel olduğunu sizde fark edebileceksiniz. İyi konaklamalar dileriz..

Hızlı Arama