TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

2+1 Suit Oda Bakırköy

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

2+1 Suit Oda Bakırköy

Bed
Max People
View
Room Size
Wifi
Breakfast Included
Room Service
Airport Pickup Service

Bakırköy de bulunan uygun fiyatları daima sunabilen otelimiz de, siz değerli misafirlerimizi görmekten mutluluk duyarız. İstanbulun en çok ziyaret edilen semtlerinden birinde Bakırköy lüks suit odalarıyla hizmet verebilen suit otelimiz aynı zaman da fiyatların yaz aylarında diğer otellerde fazla olmasıyla birlikte bütçenize uygun fiyat avantajları sunabilen Nisans Hotel de ayrıcalıklardan faydalanmanızı öneririz.

Her geçen gün artan misafir potansiyelimiz yurt içi ve yurt dışından gelen insanlarla emeğimizin karşılığını fazlasıyla vermektedir. Nisans Hotel tamamen lüks bir yapı üzerine kurularak uzun yıllar otel sektöründe hizmetini sağlamaktadır. Bakırköy 4 yıldızlı otel konforunda bütçenize uygun olarak konaklamanıza olanak sunuyoruz. Kahvaltı servisinizi ister odanız da isterseniz de lobi de kahvaltı bölümünde envai çeşitlerden kendiniz de yapabilirsiniz.

Bakırköy Otelleri arasında en çok tercih edilen otel olmasıyla birlikte, lüks bir yaşamı sizlere sunmaktadır. Stüdyo ve 2+1 odalar tercih edilmektedir genellikle. Hamamlı odalarımız da bulunmaktadır. Telefonla iletişime geçerek detaylı bilgileri uzman personellerimizden de öğrenebilir ve size en uygun odayı anında rezerve edebilirsiniz.

Hızlı Arama