TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
1 Tem

Modern Otel Odaları

 

Tarihi bir geçmişi bağrında taşıyan Bakırköy Otel, İstanbul ilinin en çok yerli ve yabancı turistlerin yer aldığı bir konumda olması nedeniyle gerek duyulan konaklama ihtiyacına, sektörü alanında kusursuz hizmetiyle yakın konumlanan Bakırköy Otelleri konuklarını huzurlu bir ortamda ağırlamaktadır. İsteklere doğru aralıklarda cevap sunan otel, aranılan konforu üstün bir kalitede sunarak her alanda elde edilme olanağını sağlamaktadır. Konuklarına müşteri olarak değil Türk misafir konuk severliğini yansıtan misafir anlayışıyla hizmet sunmayı benimseyen otel, yer verdiği süt odaların modern dizaynına tercih seçeneğini zengin kılarak hamam olanağını sunan süit oda hizmetine de yer vermektedir.

Günün yaşattığı yorgunluktan uzaklaşılması adına rahatlığı ve huzuru ön planda tutan Bakırköy Otelleri, laminat zemin kullanımı, lüks mobilya tercihleri dışında odalarda yer alan banyo kullanımında gerekli olan temel ihtiyaçları da sunarak, konuklarının beklentileri üzerinde bir rahtlığı modern yaşam alanları şeklinde oluşturarak her ihtiyacın sorunsuz elde edilmesini sağlamaktadır. Bakırköy Süit Otel, odalarda ücretsiz internet kullanımı dışında kahvaltı yapma olanaklarını da odalara servis etmektedir. Zengin yemek seçeneklerini titiz çalışma prensibiyle gerçekleştiren çalışanlarıyla sunarak, damak tatlarının farklı leziz seçeneklerle tatlanmasını sağlamaktadır. Her süit odasını zevklerin taşıdığı görsel farklılıkları dikkate alarak benzersiz kılan Bakırköy Lüks Otelleri, odalarında genişlik kavramını ön planda tutarak bireylerin özgür alanlarda huzuru elde etmelerini özverili renk detaylarıyla yorgunluktan ve karmaşadan uzak tasarımlarla sunmaktadır.

Bakırköy Otel Konforunu Nisans Otelde Lüks Yaşayın!..

Bakırköy Otelleri 4 Yıldız, odalarda internet kullanımı ve kahvaltı ile oda servisi dışında ücretsiz konuklarını havaalanında karşılamaktadır. Odalarda LCD Ekran Tv Uydu Yayını hizmeti ile kişisel kasa kullanımı, gerek duyulan mini buzdolabı ve her türlü hava ortamına uyum sağlayan Klima olanaklarını da konuklarına sunmaktadır. Bakırköy Otelleri 5 Yıldız, bulunduğu merkezi konum sayesinde konuklarının otopark sorunu dışında AVM gibi gezme olanaklarını elde edecekleri yerlere kısa sürede yürüme olanağıyla ulaşımlarını sağlamaktadır. Stüdyo odalarıyla 2+1 odaları dışında otel, 1+1 odaları, 3+1 odaları ve 3+2 odalarıyla her bireye istediği nitelikteki odaları tüm konforuyla sunmaktadır.

Leave a Reply

Hızlı Arama