TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
1 Tem

En lüks bakırköy otel seçiminiz

 

Nisans Hotel; İstanbul’un en eski ve nezih yerleşim yerlerinden olan Bakırköy’de, konforlu ve lüks Bakırköy Otelleri arasında yer alır. İstanbul’da yer alan birçok konaklama tesisi arasında öncülük edecek bir konfor ve hizmet sunan Nisans Hotel; içtenlik ve sevecenlikte adeta yarışan tüm personeli ile birlikte, misafirlerine üstün bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. Konforlu ve lüks suit odaları, tüm odalarda kesintisiz hızlı wi-fi internet hizmeti, konusunda uzman mutfak personeli tarafından hazırlanan, ister odalarda ister kahvaltı salonunda mükellef bir kahvaltı seçeneği ile Bakırköy’ün merkezinde yer alan Nisans Hotel, tam bir Bakırköy Otel rahatlığını sunmaktadır. Rezervasyon işlemleri telefonla veya otelin internet sitesinden yapılmaktadır: http://www.nisanshotel.com/

Bakırköy Otel Odalarımızda Kahvaltı Servisi!.

Bakırköy Otelleri 4 yıldız sınıfında bulunan Nisans Hotel misafirlerine; hem şık hem de konforlu, ayrıca oldukça temiz ve hijyenik koşullara sahip 1+1 ve 2+1 suit odalarda; her odada LCD TV ve uydu yayını, mini buzdolabı, yine her odada kesintisiz internet hizmeti, kişisel kasa ve oda servisi vermektedir. Tüm odalarda klima ve bazı odalarda misafirlerin kendilerini rahatlamış ve yenilenmiş hissedebilecekleri bir hamam da bulunmaktadır. Nisans Hotel; Bakırköy Suit Otel grubu otellerinden biri olarak tam konforlu lüks suit odalarını; 1+1 odada 2 kişilik veya 3 kişilik konaklama seçenekleri, 2+1 odada 3 kişilik veya 4 kişilik konaklama seçenekleri ile birlikte, uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla sunmaktadır.

Bakırköy Otelleri 3 yıldız grubu otelleri ile Bakırköy Otelleri 5 yıldız grubu otelleri arasında, kalite ve konfor üstünlüğü, misafirlerinin memnuniyeti için özenle sunduğu hizmetler ve avantajlı ödeme koşulları sayesinde hak ettiği yeri alarak en çok tercih edilen otel olma özelliğini kazanmıştır. Şehrin en güzel semtlerinden birinde bulunan otelin, çevresindeki güzel panaroması ve alışveriş merkezlerine yakın oluşu misafirlere yürüyüş mesafesinde çevre gezisi yapma ve bulundukları yeri daha iyi tanıma fırsatı vermektedir. Hem kaliteli hem de hijyenik bir ortamda huzur içinde konaklamak isteyenler için mükemmel bir fırsat. Nisans Hotel; misafirlerine havaalanında karşılama hizmeti vermektedir. Özel araçla ulaşım sağlayanlar için bakırköy otel çevresinde otopark imkânı mevcuttur.

Leave a Reply

Hızlı Arama