TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
1 Tem

Bakırköyde 4 Yıldızlı Oteller

 

İstanbulun işlek bölgelerinden birisi olarak sürekli konaklama amacıylada ziyaret edilen Bakırköy Otelleri 4 yıldızlı seçenekleriyle misafirlerine büyük ayrıcalıklar sunuyor. İşletmemiz uzun yıllara dayanan tarihçesi ile lüks ve konforu bir arada sunarken uygun fiyat avantajlarımızdan da yararlanan misafirlerimizi aynı kalite ve konfor düzeyinde ağırlamaktadır. Bakırköy suit otelimiz de bulunan işinin ehli profesyonel kadrolarımız ile hizmet anlayışımız her zaman üst düzeydedir. Misafirlerimizin de bu düzey farkını anladıklarını umuyoruz verdiğimiz hizmet neticesinde. Bakırköyde oteller genellikle pahalı ve bir okadar da kalitesinden ödün vererek hizmetlerine devam ediyorlar, bize göre bu yanlış bir yol..

Bakırköy Otellerinde Konaklama Deneyimini Nisans Otelde Uygun Fiyatlarla Yaşayabilirsiniz!.

Bakırköy Otelleri kelimelerinde Google de aratarakta NisansHotel.Com u bulmanız mümkündür. Arka planda çalışan internet ekibimiz ilede kendini ön planda gösteren Nisans Otel, misafirlerine bu dalda da kendini göstermektedir. Otelimiz de oda kahvaltı servisi, mini-bar gibi ayrıcalıklar bulunmakta, mini-bar isteğiniz özel olarak isteğe göre hazırlatılmaktadır. Kahvaltı servisi herhangi bir extra ücrete tabi tutulmamakla birlikte, oda düzenlemenizi de bu kapsam da karşılamaktayız.

Bakırköy suit otelleri konaklama yapacağınız yerlerde her zaman dikkatli olmanızı önermekteyiz. İnsanların sağlığı açısından oda temizlikleri de bir o kadar önemlidir. Bizim amaçladığımız en öncelikli çalışma temizlik ekibimizden profesyonel bir şekilde hijyene dayalı konforu yaşatmaktır her daim. Nisans Otel sizlere bu ayrıcalıkları uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir.

Leave a Reply

Hızlı Arama