TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
1 Tem

Bakırköy Otellerinde Konaklama Keyfi

 

Bakırköy otelleri seçenekleri konusunda talep eden müşterilerin isteklerine uygun olmayan şekilde hizmet veren pek çok konaklama tesisine sahiptir. Bu anlamda temizlik, güvenlik ve diğer hizmetler konusunda gerekli hassasiyeti göstermeyen otellerde bir kere konaklamış olan müşteriler için iyi bir otel arayışı daha fazla önem kazanmaktadır. Bu anlamda Bakırköy otel önyargısını kıracak uygun fiyat, cazip ödeme koşulları, üstün kalite ve lüx hizmet anlayışı ile tamamen ayrılan nisans otel müşterilerini evine gelen bir misafir olarak gören titiz ve profesyonel kişiler tarafından hizmet sunulan bir tesistir.

Bakırköy otelleri 4 yıldız kalitesiyle hizmetlerine hız kesmeden devam eden nisans otel lüx suit odaları 80 m2 stüdyo, yemek ve yatak odası olarak ayrılan 120 m2’lik 2+1 lüx suit odalarıyla müşterilerinin her türlü talep ve isteklerine cevap vermek üzere hizmet vermektedir. Odalarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti, 24 saat oda servisi, lcd uydu TV, güvenlik kasası, mutfak, minibar olanakları bulunmaktadır. Bakırköy otelleri 5 yıldız oteller kadar kaliteli otelin ücretsiz havaalanı transfer hizmeti bulunduğu gibi özel araçlarıyla gelen misafirlerin kullanımı için ayrılan otel yakınındaki otopark alanından da faydalanabilirsiniz.

Sabahları leziz kahvaltılarla güne enerjik bir başlangıç yapabilmeniz için talep etmeniz halinde odanızda veya lobideki kahvaltı salonunda kahvaltınızı edebilirsiniz. Ayrıca öğle ve akşam yemeklerinde tecrübeli otel personelinin yönlendirmelerinin de yardımıyla seçeceğiniz bir restoranda dostlarınız ve sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bakırköy suit otel konseptinde en iyi şekilde hizmetlerin sunulmaya çalışıldığı, temizlik ve hijyen kurallarının büyük bir hassasiyetle uygulandığı nisans otel, misafirlerinin konforu düşünülerek tasarlanan hamamlı odalar, oda rezervasyon işlemi sırasında talep edildiği takdirde işleme alınarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Kötü Bakırköy otel önyargısını yıkmak üzere 2015 yılında 120 liradan başlayan fiyatlarıyla sınıfında en iyi kaliteyi çok uygun fiyatlara vermeyi amaçlayan otel bünyesinde geçireceğiniz günlerde otelimizin müşterisi olarak değil adeta ailemizden bir misafir olarak hizmet alacaksınız.  Bakırköy Suit Otelleri Bu anlamda ayrıcalıklarla dolu tatiliniz unutulmaz bir anıya dönüşecek tekrar tatile çıktığınızda aynı hassasiyeti diğer konaklama tesislerinden de bekleyeceksiniz

Leave a Reply

Hızlı Arama