TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
1 Tem

Bakırköy Otel Kaliteli Hizmet

 

Günümüzde tatil olanakları dışında iş seyahati olarak da değerlendirilen bakırköy otel, bireylere dinlenme ve sunulan hizmetlerle sorunsuz bir zaman dilimi geçirme olanağını sunmaktadır. Kalabalık bir şehir olma özelliğiyle İstanbul şehrinin her an konuk ettiği bireylerin konaklama ihtiyacını, Bakırköy mevkiinde sağlayan Bakırköy Otelleri, modern tasarım anlayışıyla bireylere benzersiz bir dinlenme olanağını sağlamaktadır. Bakırköy Otelleri arasında yer alan Nisans Hotel, hizmet anlayışında benimsediği konfor bütünlüğünü konukların kapsamlı olarak elde etmesi amacıyla odalarında gerekli olan her ihtiyacın karşılanmasını sağlamaktadır. Odalarda modern dizayna eşlik eden LCD Ekran Tv ve uydu yayınları ile kullanım ihtiyaçları arasında yer alan kişisel kasa dışında şehrin en güzel manzarası eşçiliğinde klima alternatiflerini sunmaktadır.

Bakırköy Suit Otel, odalarının taşıdığı süit niteliğini gelişen teknolojiye odaklı güncel yeniliklerle oluşturarak hatasız görsellikten uzak, rahat ettirici unsurlar eşliğinde taşıdığı anlamı beklentilerin üzerinde bir hizmetle görselliği yansıtmaktadır. Öncü niteliğini taşıyan Nisans Hotel, görselliğe eşlik etmesi gereken hizmet anlayışında modern lobi dışında odalarda da ücretsiz kahvaltı yapma alternatifini sunmaktadır. Yemeklerde ve odalarda hijyen önemini önde tutan otel, yaşanılacak olan alanların taşıması gereken hijyen koşullarını eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Bakırköy Suit Otelleri 3 Yıldız nezih bir bölgede yer alması nedeniyle konuklarına her türlü ulaşım kolaylığını yürüme mesafesi eşliğinde sunmaktadır. Otel yakınlarında yer alan otopark imkânları nedeniyle araç sorunu yaşatmayan otel, konuklarını havaalanına karşılamasını da ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Tüm odalarını süit olarak konuklarına sunan Bakırköy Otelleri 4 Yıldız İstanbul Avrupa yakasında ihtiyaç duyulan konaklama olanaklarını 1+1 süit odalarını farklı dizayn seçenekleriyle sunup, beklentilerin eksiksiz olarak ele alınarak huzurun istenilen nitelikte memnuniyetin yaşanmasını sağlamaktadır. 2+1 süit odalarında 2 yatak odası yer alarak 4 konuğu 120 m2 alanda rahat etmesini sağlamaktadır. Bakırköy Otel odaların her birinde yer alan banyo kullanımında gerek duyulan ihtiyaçların karşılanması adına gerekli olan her malzemeye yer verildiği gibi 1+1 ve stüdyo süit olarında da aynı kriterdeki hizmetlere yer verilmektedir

Leave a Reply

Hızlı Arama