TEL : ( 0212 ) 542 1 522 | E-Mail : info@nisanshotel.com

Nisans Hotel Blog

Haber Konuları
1 Tem

Bakırköy Nisans Otel Konforu

 

Uygun fiyat, üstün kalitesi ve misafirlerine sunduğu hizmetleri ile yıllardır Bakırköy otelleri 4 yıldız konforunda sektörde varlığını sürdürmeyi başaran nisans otel, profesyonel ve işinde uzman kadrosuyla lüks, konfor ve kalite anlayışını bir arada sunmaktadır. Stüdyo ve 2+1 Bakırköy suit otel odalarında çağın gereği olarak ücretsiz kablosuz internet hizmeti ve kişisel kullanıma uygun olarak tasarlanmış olan güvenlik kasası bulunmaktadır. 24 saat oda servisi hazır bulunurken klima, minibar, lcd uydu TV olanakları da misafirlerin kullanımı için hazırlanmıştır. Hotel yakınlarındaki otopark hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi havaalanından ücretsiz transfer hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Her sabah misafirlerin kahvaltılarını yöresel lezzetler ile yapabileceği kahvaltı salonu da bulunurken talep eden misafirlerin kahvaltıları odalarına servis edilmektedir.

Bakırköy otel arasında uygun fiyat, cazip ödeme koşulları ve konaklama ayrıcalıkları ile farkını her zaman hissettiren nisans otel, kendine has hizmet anlayışı nedeniyle 4 yıldızlı hizmet kalitesinin gerektirdiği extra fiyatlar ile müşterilerini zorlamadan kalite ve lüx avantajını fiyat politikasının dışında tutmaktadır. Bakırköy otel lüx odalarında talep ettiğiniz takdirde hamamlı odaların ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz. Bakırköy çevresindeki fiyat ve kalite paritesinde uyumsuzluk bulunan pek çok otelin dışında kalitesini hizmetleriyle daha fazla ortaya çıkararak müşterilerinin beğenilerini kazanmayı hedefleyen nisans otel, bölgedeki yüksek fiyatların kalitesizliği daha fazla ortaya çıkaracağını göstermeyi amaçlıyor.

Bakırköy otelleri 5 yıldız konforunda rahat ve konforlu tatil fırsatı sunan otelin mutfak ve yatak odasının birlikte sunulduğu stüdyo tipi lüx suit odaların dışında yemek odası ve yatak odasının ayrı olduğu 120 m2 alana sahip 2+1 suit odalarda müşteri taleplerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Her odada hamam bulunmayan otelde rezervasyon aşamasında taleplerini belirten müşteriler için rezerve edilmeyen odaların rezervasyonu yapılabilmektedir. Bakırköy otelleri 3 yıldız vaadiyle hizmet veren çok fazla konaklama tesisinin var olduğu bir bölge olması nedeniyle otel kalitesi konusunda otellerin daha fazla sorgulandığı bir semt olurken kalite ve fiyat konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmemesi hem bölge hem de otellerin müşteri gözünde sorunlu olmasına neden olmaktadır. Ancak bu durumu aşmak için çaba sarf eden nisans otel, fiyatlarını uygun seviyede tutarak kalitesini göstermektedir.

Leave a Reply

Hızlı Arama